Neuro Music Contest to wydarzenie, którego celem jest zaprezentowanie szerokiej publice i wyłonienie w trakcie głosowania utalentowantych artystów, poruszających się w stylice eksperymentu i niekonwencjonalnego podejścia do ciężkich brzmień.

O ZESPOŁACH

BELZEBONGhttp://www.myspace.com/belzebong

Formacja konsekwentnie tworzy przygniatającą i wolną muzykę dla wytrwałych. Supportowali min. Weedeater, Black Cobra, Saviours oraz Lucky Funeral.

ELVIS DELUXEhttp://www.myspace.com/elvisdeluxe

Zespół czerpie inspiracje muzyczne z lat 70. łącząc różne style rocka. W ich kompozycjach usłyszeć więc można nawiązania do klasycznego brzmienia Black Sabbath, psychodelicznych dźwięków Kyussa jak i energii Turbonegro.

PHOBHhttp://www.myspace.com/phobh

Ich twórczość, to wypadkowa ciężaru i psychodelicznego transu. Prawdziwa gratka dla fanów takich grup jak Kobong, Neuma czy Meshuggah.

SUN FOR MILEShttp://www.myspace.com/SFMDoom

Ten instrumentalno, doom-metalowy zespół powstał jesienią 2009r w Nowym Jorku. Na swoim koncie mają split z Guantanamo Party Program i Echoes Of Yul.

ULTIMATE UNIVERSEhttp://www.myspace.com/ultimateuniversepl

Zespół został powołany do życia pod koniec 2008 roku. Muzycy grają ciężkiego rocka, inspirując się latami 70. Jak sami mówią, swoje kompozycje okraszają brudem, kurzem i odrobiną piachu wprost z pustynnych obszarów Ameryki.

ZOLTARhttp://http://www.myspace.com/zoltarpoland

Początki ich działalności sięgają 2007 roku. Określani jako trudne do zdefiniowania, psychodeliczne fusion, z prowadzącym basem i perkusją. Skojarzenia z Sabot, Dysrhythmia, Primus i The Prodigy jak najbardziej na miejscu!