KLUB FESTIWALOWY

Przestrzeń muzyczna Puzzle mieszcząca się w sukiennicach Wrocławskiego Rynku (Przejście Garncarskie 2, II piętro) będzie klubem festiwalowym Asymmetry. 30 kwietnia i 1 maja przed i po występach w Firleju będzie tam można dodatkowo spędzić czas przy filmowych pokazach oraz elektronicznych dźwiękach.

30.04.


GODZ. 16:00 - FILMY:

LAST HIPPIE STANDING - Jest to film dokumentalny, będący portretem generacji hippie. 30 lat temu był to ruch, który przybył do Goa w poszukiwaniu tego, czego nie mógł znaleźć w domu. Wielu zawróciło, kilku jednak pozostało.

PSYCHOCUKIER - Muzyka zespołu to wypadkowa motorycznej sekcji rytmicznej, chwytliwych melodii i słodkiego gitarowego zgiełku. Zespół sprawdza się w ostrych punkowych skitach nie stroniąc od numerów psychodelicznych i transowych.

LOS PIERDOLS - Jedna z najbardziej tajemniczych polskich grup. Ich muzyka to totalnie odjechany melanż metalu, grind-core, hip-hopu, elektroniki i… kabaretu. Podtytuł zespołu brzmi „deathcabaret”.

GODZ. 23:00 - FESTIWALOWE AFTERPARTY

REKOMBINACJA + TRIPPMATIC

01.05.


GODZ. 16:00 - FILMY:

DROGA - Niemy film o muzyce, ukazujący spotkanie muzyków z Brazylii, Stanów Zjednoczonych - Roba Mazurka, Mauricio Takary, Ricardo Ribeiro (Sao Paulo Underground) oraz Kuby Suchara i Artura Majewskiego z Polski (Mikrokolektyw), którzy, nie znając wspólnego języka, mogą się porozumieć tylko poprzez wspólne granie. Czarno-białe, ziarniste zdjęcia i muzyka niosą emocje, które trudno oddać słowami.

R.U.T.A. - Ruch Utopii, Transcendencji, Anarchii / Reakcyjna Unia Terrorystyczno Artystowska. Radykalny klan muzyczny. Heretycka koalicja banitów, renegatów, kulturowych infamisów.

FOCUS - Warcisław Parszutowicz - Artysta, muzyk , rysownik , fotografik , reprezentant polskiej awangardy w Skandynawii, który postanowił połączyć wizjonerstwo z muzyką wynikiem, czego jest stworzenie swej pierwszej długoplanowej wizualizacji skleconej z filmów i obrazów własnego autorstwa.

GODZ. 23:00 - FESTIWALOWE AFTERPARTY

ELEKTRISCHE.TV + DJ SQUAL

WJAZD: 5 zł PLN